Öğrenci Yurtları Ankara

Öğrenci Yurtları Ankara

Kapılarını uygun fiyatları ile birlikte açan mpv özel kız yurdu Ankara birçok farklı oda seçeneği ile birlikte hizmet vermektedir. Üç ve dört kişilik odaların yanı sıra tek kişilik odalar da her bütçeye uygun fiyatlarla tutulabilir. Ankaradaki kız öğrenci yurtları arasında çeşitli üniversitelere ve fakültelere yakın olan bu yurdun odaları öğrencilerin tüm ihtiyaçları baz alınarak düzenlenmiştir.

Tek Kişilik Odalar

İlgililer internet üzerinde özel kız yurtları ankara seçeneklerini değerlendirip tek kişilik odaları tutabilir. Maksimum oranda sessiz bir ortama sahip olan bu odalarda ders çalışma ve istirahat gibi temek ihtiyaçlar karşılanmaktadır. Her odada bir televizyon bulunuyor. 19 LCD türünde olan bu televizyonlara internet bağlanabilir. Ankara kız öğrenci yurdu odalarında telefon ve mini buzdolabı da bulunuyor. Her odanın içerisinde bir kıyafet dolabı da yer almaktadır. Kilitlenme seçeneği ile öğrencilerin talep ettiği güvenlik de karşılanıyor.

24 saat sıcak su avantajlarından faydalanabilen ankara özel kız yurdu konukları Çalışma masalarının yanı sıra banyo dolapları ve boy aynaları da kişisel kullanımlara açıktır.

Üç ve Dört Kişilik Odalar

Üç ve dört kişilik odalar da kız yurdu ankara seçenekleri arasında değerlendirip uygun fiyatlarla tutulabilecek diğer odalardır. Bu odalarda tüm konukların faydalanabileceği hızlı ve sınırsız internet mevcuttur. Aynı zamanda her kişiye ait özel kıyafet dolapları ve kilitleme seçenekleri de sunuluyor. Tek kişilik odalarda bulunan tüm özellikler ankaradaki özel kız yurtları kapsamında tutulacak üç – dört kişilikli odalarda da bulunmaktadır.

Etüt ve Çamaşır Odası Hizmetleri

Etüt ve çamaşır odası hizmetleri özel kız yurtları ankara dahilinde yapılan başvurular ve yerleşimden sonra faydalanılabilecek diğer hizmetlerdir. Özellikle vize ve final zamanları sessiz bir çalışma ortamına ihtiyaç duyan tüm öğrenciler her katta bulunan etüt odalarını istedikleri zaman kullanabilirler. 7 / 24 açık olan bu özel çalışma odalarında yeterli sayıda masa ve sandalye bulunmaktadır. Aynı zamanda kantinden çay – kahve alarak çalışmalara ara verilir.

Diğer hizmetler arasında öğrencilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği çamaşır odaları yer alıyor. Bu odalar Pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın her günü açıktır.

Resepsiyon ve Oda Hizmetleri

Oda hizmetleri ankara kız yurtları içerisinde yer alan ve tüm katlardaki odaların temel ve acil ihtiyaçlarını karşılayan bir servis ağına sahiptir. Telefon ile birlikte günün belli saatlerinde oda hizmetlerinin sunduğu ayrıcalıklar değerlendirilebilir. Yurda giriş çıkışlarda resepsiyona anahtar bırakmak ve almak da mümkündür. Tüm giriş çıkış kontrolleri de bu resepsiyon vasıtasıyla yapılmaktadır. Aynı zamanda yurda gelen tüm aileler resepsiyona danışabilirler.

Ankara Kız Öğrenci Yurtlarında Güvenlik Hizmetleri

Tüm katlar öğrencilerin güvenliği adına 7 / 24 kamera ile izlenmektedir. Başta hırsızlık olmak üzere birçok farklı suçun kayıt altına alınması, söz konusu suçlarda faillerin bulunması için çekilen görüntüler kayıt altına alınmaktadır. Söz konusu kameralar giriş katlarında ve bekleme salonlarında da mevcuttur. Bu sayede tüm konukların güvenlik talepleri de profesyonel bir şekilde karşılanmaktadır.

Kız Öğrenci Yurtlarına Başvuru Seçenekleri

Her ankara kız öğrenci yurdu için birden fazla başvuru seçeneği bulunmaktadır. Bunların başında online kayıt geliyor. İnternet üzerinden sadece beş dakika içerisinde online başvuru yapılabilir. Bunun dışında telefon ve yüz yüze görüşme de diğer imkanlar arasında yer alıyor. Öğrenci yurtları çeşitli belgeleri eksiksiz bir şekilde istemektedir. Öğrenci belgesinin yanı sıra sağlık raporu da alınmalıdır. Bu rapor resmi yerlerden alınmalıdır. Diğer istenen belgeler sabıka kaydı, nüfus cüzdanı örneği ve 3 adet vesikalık fotoğraftır. Başvuru esnasında ankara yurt fiyatları hakkında detaylı bilgiler de alınabilir.

Ankara Özel Yurt Fiyatları 2019

Ankara’da öğrenim görmekte olan kız öğrenciler için yurdumuz kaliteli hizmet sunmaktadır. Sağladığımız imanlar otellerin konfor ve rahatıyla boy ölçüşebilecek düzeylerdedir. Odalarımızda ve diğer kısımlarda sınırsız hizmet sunulmaktadır. Öncelikle 24 saat kesintisiz olarak internet bağlantısından faydalanmak mümkündür.

Odalar kilit sistemi ile güvenli hale getirilmiştir. Yurt içinde kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak avantajlar mevcuttur. Bununla birlikte öğrenciler için sunulan etüt odaları sessiz ve rahat ders çalışma alanı sunan uygun alanlardır. Bu konuda kız yurdu fiyatları ankara bölgesinde araştırma yapanlar için yurdumuz elinden geleni yapmaktadır.

Konforlu Odalarda Sınırsız İmkanlar

Odalarımız kız öğrencilerimizin beklentileri dikkate alınarak tasarlanmıştır. Genellikle özel kız yurdu fiyatları ankara araştırması yapan öğrenciler odalarda kişi sayısını da dikkate almaktadır. Daha uygun fiyatlarla yurt hizmetinden faydalanmak isteyen öğrenciler için tek kişilik odalarımız yerine iki ya da üç kişilik odalar önerilebilir. Ayrıca üç kişilik, dört kişilik ve beş kişilik odalarımız mevcuttur.

Odalarımızda büyük ekran TV imkanı mevcuttur. Yataklar, geniş bazalara sahiptir. Tercih edilen yataklar tam ortapedik niteliklere sahiptir. Hava almaz ve çabuk yıpranmaz. Herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmaz.

Öğrencilerin rahatlıkla kullanabileceği geniş dolaplar mevcuttur. Dolapların geniş ve kullanışlı olması odada konforu sağlamaktadır. Tüm odalarımızda yüksek hızda internet bağlantısı mevcuttur. Ayrıca yurt odalarının hangi yönde olduğu da fiyatları etkileyen önemli unsurlar arasındadır.

Etüt Konforu ve Yüksek Motivasyon

Öğrencilerin yurtlarda en fazla dikkat ettiği konu, huzurlu bir çalışma ortamının varlığıdır. Bu noktada yurdumuz öncelikle öğrencilerin şahsi odalarında gerekli düzenlemeyi yapmaktadır. Her öğrencinin odasında çalışma masası mevcuttur. Odaların bulunduğu alan oldukça sakin ve konforludur. Ancak bu yeterli görülmemektedir. Yurdumuz geniş etüt odalarını öğrencilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Etüt odalarında geniş masalar ve kitaplık mevcuttur. Öğrencilerin saatlerce ders çalışabileceği özelliklere sahip kaliteli bir ortam oluşturulmuştur. Ayrıca kız öğrenci yurdu fiyatları ankara için bu rahatlık oldukça önem taşımaktadır.

Kız Yurdu Ankara Avantajları

Üniversitede öğrenim gören öğrenciler için kalacak yer aramak oldukça sıkıntılı bir durumdur. Çünkü bu noktada araştırma yaparken pek çok hususa dikkat edilmektedir. Tüm hususları bir arada sağlamak da oldukça zordur. Öğrenciler için hayatı kolaylaştırmasının yanı sıra uygun fiyat garantisi de sunmak zorundadır. Bu sebeple ucuz kız öğrenci yurdu ankara çevresinde bulmak zordur. Ucuz kız yurdu aramadan önce kalite ve potansiyele dikkat etmek gerekmektedir. Yurdumuz uygun fiyat garantisiyle profesyonel yurt hizmeti sunmaktadır.

Güvenlik özellikle kız öğrenciler için gereklilik taşıyan konuların başında gelmektedir. Bu sebeple yurdumuz 7 gün 24 saat kamera sistemiyle izlenmektedir. Bununla birlikte parmak izi giriş sistemi mevcuttur. Bina girişinde giren ve çıkanı kontrol eden güvenlik görevlisi de bulunmaktadır.

Öğrencilerin kendini evinde hissetmesini sağlayacak olan çamaşırhane, dinlenme odası, yemek salonu, gibi imkanlar da mevcuttur. Tüm imkanları bir arada sunan Ankara Kız Öğrenci yurdu kaliteli hizmeti öğrencilerin ayaklarına kadar getirmektedir.

Uygun Fiyat Garantisiyle Kaliteli Hizmet

Yurt öğrencilerin evidir. Bu sebeple öğrenciler zamanlarının büyük bir kısmını geçirdikleri yurtta kendilerini evlerinde hissetmelidir. Bunu sağlamak adına tüm imkanlarını seren kız yurdu fiyatları ankara çevresinde oldukça uygundur. Özel indirimleri de sunan yurdumuz, öğrencilerin memnuniyeti ölçüsünde çalışmaktadır.

Kurumsal bir hizmet anlayışına sahip olan yurtta fiyatlar belirlenirken beklentiler dikkate alınmaktadır. Öğrencinin kaç kişilik odada kalacağına kendisinin karar vermesi gerektiği en önemli konudur. Öğrenci tek kişilik odada kalmak isterse özel bir fiyat ödemek zorundadır. Ancak iki ya da daha fazla kişilik odalarda daha uygun fiyatlarla kalmak mümkündür.

WhatsApp'dan Ulaşın!
Bize Ulaşın
Yol Tarifi