Yorumlar

Sizden Gelenler

2018 – 2019 döneminde misafirlerimizden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

MPV Kız Öğrenci Yurdu Ankara Üniversitesi etrafındaki yurtlar arasında odalarının ferahlığı açısından tercih edilebilecek bir yurt. Konumu fazlasıyla merkezi durumda. Yeni bir yurt olmasına rağmen gayet iyi işliyor. Özetler yurtta kalmak isteyen kişilerin tercih ettiklerinde çalışanlarla sıkıntı yaşamayacağı bir yurt.

Beyzanur AtalayAnkara Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Yurdun dizaynı çok hoşuma gidiyor. Oldukça konforlu bir yurt. Sıcak bir aile ortamı oluşturulmuş bu sayede kendimi ait hissedebildim.

Havvanur Cengiz

Güzel bir aile ortamı var. Yurt hijyen açısından gayet sağlıklı.

Dicle İldemHacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği

Samimi, düşünceli ve güler yüzlü personeli ile tam bir aile ortamına sahip benim yurdum. Özel günler-de yapılan tatlı sürprizler daha da sıcak bir yere dönüştürüyor bu ortamı.

Zeynep FıratAnkara Üniversitesi Uluslararası İlişkiler

Odalar geniş ve bol penceresi var. Odadaki tüm eşyalar ve banyo yeni. Yaşama koşulları gayet isteni-len düzeyde.

Zeynep Bilge ElçiHacettepe Üniversitesi Kimya

MPV Kız Yurdu kesinlikle aklımdaki ideal yurt imgesiyle örtüşüyor. Öğrenciye kıymet veren kadrosuyla aile ortamı yarattığından yalnızca dört duvar değil, bir yuva haline geliyor. Vaatleri ile örtüşen ve beklentileri sonuna dek karşılayan bir yurt. Yüzlerindeki tebessümle daima gülümseten güzel insanlar, iyi ki var!

Sanem Ecem Akçay

Ben dışarıdan gelen, yurt konusunda hassas ve özellikle temizlik konusunda dikkat eden biri olarak karşılaştığım seçenekler arasında en uygun bu yurdu buldum. En büyük avantajlarından biri yurdun yeni yapılmış olması.

Şelale Karsavuranoğlu

Tüm yurt çalışanlarının yaklaşımları ev ortamını aratmayacak kadar sıcak ve içten. Özellikle temizlik noktasına çok dikkat eden biri olarak gönül rahatlığıyla odamı kullanıyorum. Yeni gelecek insanlara verebileceğim en büyük tavsiye yeni yapılmış, temiz ve imkânları bu kadar yeterli bir yurt bulmak her zaman kolay değildir. Bunu göz ardı etmesinler, her öğrencinin karar vermeden uğraması ve görmesi gereken bir yurt.

Hazal AkınAnkara Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Yurdu ilk gördüğüm günden beri yataklarının rahatlığı, oda koşullarının güzel olması hoşuma gitmektedir. Sabah kahvaltıları çok güzel.

Merve Sancaklı

Merkezde yer alan Mustafa Parlar Vakfı Kız Öğrenci Yurdu geniş, ferah ve kullanışlı odalarıyla öğrencilere rahatlık sağlıyor. Güler yüzlü personeliyle adeta bir aile sıcaklığı yarattığı ortamda, özleminizi azaltması da cabası. Merkezdeki diğer yurtlara nazaran uygun fiyatlara sahip olan bu yurdu tercih edin, rahatlığınıza rahatlık katın.

Dilara GümüşAnkara Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Yorumunuzu Gönderin!

    WhatsApp'dan Ulaşın!
    Bize Ulaşın
    Yol Tarifi